Kada verta rinktis gerą viešbutį, o kada – pigų hostelį

parašė , 2017-04-17 15:47

Poilsio namaiKartais mes nuvertiname savo laiką, ir toks dalykas kaip poilsis ima išvis neegzistuoti. Žiūrime, kad tik viską padarytume kuo naudingiau, kuo daugiau, kuo geriau, kuo greičiau. Toks tas šių laikų perfekcionizmas. Tačiau rinktis laiką poilsiui yra labai svarbu, ir jį reikia rinktis atsakingai. Tad net ir planuojant savaitgalį ar savaitę kitoje šalyje ar mieste, reikia žvelgti ne tik į kainą renkantis viešbutį, bet ir į savo poilsio poreikius.

Prasti orai – geras viešbutis

Jeigu jūsų kelionė vyksta žiemą ar kitu metu, kada pučia vėjai ir daug laiko lauke nepraleisite, tuomet svarbus kokybiškas poilsis pačiame viešbutyje. Ar tai būtų viešbutis Druskininkuose, ar tai būtų poilsio namai Varšuvoje. Šaltuoju metų laiku galite sau leisti išsinuomoti tikrai geresnė viešbutį, nes jame atgausite jėgas. Jeigu bus blogas oras ilgiau pamiegosite. Taip pat pasimėgausite skaniais pusryčiais. Jeigu viešbutyje yra galimybė, galėsite paplaukioti šiltame baseine, pasėdėti pirtyje ir pasimėgauti sporto klubu. Tuomet tą kelionę prisiminsite tik su gerais prisiminimais. Priešingu atveju, jeigu ir lauke bus šalta ir nemalonu, ir hostelis bus pigiausias su 10 žmonių viename kambaryje bei tarakonais duše – kelionė apsunkins. Taip, jūs pakeisite aplinką, išeisite iš rutinos, tačiau jau geriau tie pokyčiai būtų teigiami bei leistų pailsėti.

Išskirtinės atostogos – geras viešbutis

Taip pat verta rinktis gerą viešbutį ar svečių namus ir tuomet, kai tai išskirtinė kelionė. Tarkime, gal tai povestuvinė kelionė, o gal gimtadienio dovana. Nebūtina visada taupyti – reikia ir save palepinti. Aišku, visada verta turėti kriterijus, kas jums yra komfortas ir geras poilsis viešbutyje. Ar tai skanūs pusryčiai, ar gražus interjeras, ar SPAcentrai. Kiekvienas turi savo atsakymą.

Ilga kelionė ir brangi šalis – pigesnis hostelis

Iš tiesų, jeigu pinigų yra nedaug, o tikslas yra apkeliauti daug vietų, tuomet gyvensite kaip piligrimas, rinksitės pigesnius variantus nakvynei. Kadangi įspūdžių medžiotojams nakvynės vietos ir reikš nakvynę – vietą, kur tiesiog permiegosite, o po to vėl ruošitės į kelionę.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.