Iš pradžių ir verslo klasė mažiau kaip tūkstančiui doleriams

parašė , 2016-03-18 22:18

Tai visiems žinoma, kad iš pradžių ir verslo klasė bilietai kainuoja premiją, ir net galvoti apie skridimą šitose klasėse, jūs turėsite duoti bent jau penki iki šeši kartai pigiausios klasės mokestį už važiavimą (kartais net daugiau). Kitas kelias surinko dideles orines mylias ir mainė į grynuosius pinigus juos tokiam bilietui, bet tai ilgai truko. Trečias kelias panaudojo matinį consolidators, kas atnešė bilietus urmu nuo avialinijų, bet jie ne visada turėdavo bilietą, kurio jūs norėjote. Tokiu būdu ten bet koks kitas būdas gauti šituos bilietus ir labai nukainotomis kainomis? Taip, jei jūs esate paruoštas padaryti kažkokį kūrybišką tyrinėjimą jūs galite atidengti kelionės pirmyn ir atgal pirmąją klasę airfares mažiau kaip 1.000$ vidaus ar 2.000$ tarptautiniams skrydžiams
Yra keli keliai, kuriuose jūs galite gauti juos.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Vienas Būdas Paieškos:

Skrydžiai paprastai turi savyje tiktai kelis pigiai įvertintus pirmosios klasės bilietus. Užuot gavęs roundtrip bilietą jūs galite surasti geresnes kainas, svarstydamas skridimą su vienu skrydžiu ant kelio į jūsų maršrutą ir paskui sugrįžimą per skirtingą avialiniją. Tai ypač teisinga vidaus kelionėms.

Būkite Budrus:

Yra daug vietų tinkle, kurios duoda pavojus apie žemus orinius mokesčius už važiavimą. FirstClassFlyer yra žiniatinklio svetainė, kuri turi mėnesinį naujienlaiškį, ir mokesčio už važiavimą pavojai prenumeratoriams (užmokėjo). Jei jūs esate ant Čiulbesio, sekate ‘TheFlightDeal’, kuris rodo žemus mokesčio už važiavimą pavojus (bet daugiausia pigiausiai klasei). Kitas geras pasirinkimas yra forumas apie Fluer Pokalbį, vadintą ‘Aukščiausios kokybės Mokesčio už važiavimą Reikalai’, kur dideli reikalai reguliariai pasirodo.

Kai kurios Mažesnės avialinijos yra vertos to:

Daug mažesnių avialinijų gerėjo pastaraisiais metais, prašom nepražiūrėti jų, ieškodamas bilietus. Pavyzdžiui Hainan Avialinijos ir PARTIJOS lenkų kalba siūlo palyginti labai žemas kainas nuo Azijos ir Europos į JAV. Ir jų tarptautinis neša, yra gerai įrengti visiškai plokščiomis lovomis, tokiu būdu jūs gaunate gerus malonumus įperkama kaina. Tačiau pažymėkite, kad kai kurios mažesnės avialinijos kaip Kondoras, Air Transat ir norvegų kalba gali paimti didelius verslo mokesčius už važiavimą, bet jie galbūt nepasiūlo malonumams kažkokio pagrindinio avialinijų pasiūlymo tarptautinėms kelionėms. Tokiu būdu būkite atsargus, apsipirkdamas dėl bilietų.

Turėdamas reikalo Teisingos Kortelės:

Priklausomai nuo avialinijos ir teisingos kortelės, jūs galite gauti pagrindines nuolaidas ant daugelio skrydžių (apimdamas verslą ir pirmąją klasę). Pavyzdžiui, jei jūs turite Pasaulinį Elitinį MasterCard, jūs galite gauti iki 15 % šalin ant visų mokesčių už važiavimą ant šveicaro, Briuselio, austro ir Lufthansa Avialinijų. Iki 30 % šalin yra pasiekiami ant mokesčių už važiavimą Pietų Amerikai ant TAM ir LAN taip pat kaip 20 % ant Cathay Ramiojo vandenyno skrydžių į Aziją. Jei jūs turite British Airways kortelę, jūs galite gauti 400$ nuolaidą ant daugelio jų pirmų ir verslo klasės mokesčių už važiavimą, jei jūs perkate juos nuo jų žiniatinklio svetainės.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Nesiliaukite Prižiūrėti Jus Knyga Bilietas:

Kai kurios avialinijos siūlo pirmosios klasės naujovinimą pagal nukainotas normas po to, kai jūs rezervuojate savo bilietą. Registracijos vardas į jūsų rezervavimą tinkle prieš registravimas jums skrydis. Patikrinkite juos ir jei jūs galite, gauti juos.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.