Implantacija Kaune

parašė , 2012-06-21 20:43

Laikai nuolat tobulėja. Vienų dalykų svarba sumažėja, bet padidėja kitų svarba. dabartiniais laikais labai rūpinamasi ir daug dėmesio skiriama žmogaus išvaizdai, sveikatai bei švaros priežiūrai. Viena iš žmogaus „sudedamųjų dalių“, kuri yra visada matoma ir padaro svarbius darbus, yra dantys. Nesvarbu, kur ir kada, jie vis pastebimi aplinkinių. Jie suteikia spindinčią, kitus galinčią užburti šypseną. Be dantų nebūtų galimą įsivaizduoti mėgstamų užkandžių kramsnojimo.

Kaip paprastai apibūdinti dantis? Ko gero, suprantamiausias apibrėžimas – burnos ertmės organas, skirtas padėti valgyti. Tai iš tikrųjų labai svarbūs, nors ir maži žmogaus padėjėjai. visgi ne visada viskas vyksta kaip pasakoje. Būna atvejų, kai dantys turi defektų, yra išmušami ir t.t. Tokiose situacijose tikriausiai reiktų džiaugtis savo būtimi šiais, o ne kokiais gūdžių viduramžių laikais. Dabar yra daug įvairių priemonių, padedančių džiaugtis visaverčiu gyvenimu su sveikais ir spindinčiais dantimis. Viena iš tokių priemonių yra dantų implantacija Kaune (dantų atstatymas).

Dantų implantai – gaminys iš aloplastinės medžiagos, atstojantis trūkstamo danties šaknį. Šiuo gaminiu pastaraisiais metais domisi vis daugiau žmonių. Dantų implantacija yra labai greitai besivystanti odontologijos šaka, kadangi visi trokšta būti su gražiais dantimis, su kuriais galėtų valgyti įvairų maistą, bendrauti su draugais ir pažįstamais ir nebijoti šypsotis.

Dantų implantacija gali būti suskirstyta į kelis etapus. Pirmiausia gydytojas padaro reikiamus tyrimus. Viskas labai atsakingai peržiūrima, išanalizuojama. Svarbu ir tai, koks yra kaulinis audinys, ir žandikaulio duomenys, ir viršutinio žandikaulio įdubimai, ir atstumai iki kraujagyslių pluoštų. Taip pritaikomi reikiami implantai (ir savo dydžiu, ir forma). Operuojant naudojamas vietinis nuskausminimas. Dantų implantas prigyja per kelis mėnesius (4 – 6 mėn.). Po to ant jo uždedama galvutė. Ant jos padaromas danties vainikėlis. Galiausiai pritaikomas naujas dantis.

Ir svarbu, ir džiugu, jog dantų implantacija (kitaip nei kai kuriais atvejais protezavimas) nereikalauja šlifuoti sveikų dantų, o prigijęs, tinkamai prižiūrimas implantas nekelia jokių nepatogumų ar rūpesčių.

Kai atliekama dantų implantacija, privaloma rūpintis higiena.

Dantų implantacija – tikras išsigelbėjimas, įkvepiantis daugybę pacientų. Nereikia kęsti nemalonių dantų šlifavimo procesų. Aišku, labiausiai svarbus rezultatas. Nebereikia stengtis atsispirti troškimui valgyti savo mėgstamų patiekalų, o sveika bei graži šypsena praskaidrina kasdienybę.

Vienas atsakymas į “Implantacija Kaune”

  1. Dantų implantacija iš ties padeda žmonėms vėl džiaugtis savo šypsena. Ypač kai netenkama priekinių dantų, kurie labai matomi, tuomet žmogus iš karto praranda pasitikėjimą savimi.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.