Skelbimu nemokamai paskolu

Papildomo darbo skelbimų portalas

parašė , 2012-05-09 18:09

Susipažinome jau pirmais studijų metais. Abu (Emilis Markulis ir Tautvydas Milaknis) buvome išrinkti savo grupių seniūnais. Per fakulteto renginį pradėjome bendrauti ir pastebėjome, kad požiūris į gyvenimą sutampa. Tais pačiais metais, 2009-aisiais, kilo sumanymas, kaip išnaudoti socialinį tinklą ir vartotojams pranešti apie Lietuvoje vykstančias akcijas. Vis dėlto verslas užgeso net neįsuktas. Klaida, kaip manome dabar, buvo užsispyrimo trūkumas.

Dabar geriausi idėjų vakarai gimsta mūsų merginoms išeinant iš namų, o mums susirenkant prie kompiuterio ir partizaninės rinkodaros knygos. Sėdime iki išnaktų ir svarstome, kaip uždirbti milijoną. Suprantame, kad gyvenimas duos tiek, kiek norėsi pasiimti. Esame ekonomistai, todėl skaičiuoti pinigus mėgstame. Praėjus porai metų po nesėkmės mums gimė nauja mintis. Kaip ją plėtojome?

Skaityti visą straipsnį 'Papildomo darbo skelbimų portalas'»

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.

Pasirenkame pigų skrydį, tačiau netaupome. Sąrašas kam kelionėje išleidžiame per daug

parašė , 2012-05-06 18:45

Pasirinkę pigų skrydį ir paskaičiavę kitas išlaidas mes neabejotinai pastebime, kad skrydis sudaro tik mažą mūsų išlaidų dalį. Be tokių banalių patarimų, kaip ieškoti pigaus skrydžio ir pigaus viešbučio ar nemokamos nakvynės, verta pasiūlyti keletą dalykų, kam žmonės išleidžia žymiai per daug.

Dažnai tai prasideda dar namuose. Rinkitės šalį, į kurią nereikią vizos. Yra ne viena autobusų kompanija ypač pigiai vežanti keleivius iš Lietuvos į Sankt Peterburgą, bet tai nėra joks taupymas: viza kainuos panašiai, kaip skrydis į Vakarų Europą. Mes esame Europos Sąjungos nariai –naudokimės tuo.

Skaityti visą straipsnį 'Pasirenkame pigų skrydį, tačiau netaupome. Sąrašas kam kelionėje išleidžiame per daug'»