Pozymiai keisti oro filtra

Požymiai, kad reikia keisti oro filtrą

parašė , 2016-10-29 12:51

Auto specialistai teigia, kad oro filtras automobiliui yra labai svarbi dalis, kurią žmonės dažnai pamiršta pakeisti laiku. Kalbamės su serviso meistru.

Kas kiek laiko reikėtų keisti oro filtrą automobiliui?

FiltraiManoma, kad oro filtrą derėtų pasikeisti kas pusantrų metų, jeigu mašina yra reguliariai naudojama. Aišku, žmonės paprastai keičia kur kas rečiau, kiti ištempia ir 5, ir daugiau metų. Važinėti su kritinės būklės oro filtru nėra neįmanoma, tačiau tai labai kenkia mašinai. Oro filtras atsakingas už tai, kad iki važiuoklės dalių, iki variklio eitų tikrai tik geras oras. Filtras perfiltruoja milžiniškus kiekius to oro. Jeigu jis užsikemša, o tai nutinka, nes tai natūralus procesas, tada oras nebegali taip lengvai praeiti. Tada ima kaisti, terštis, gadintis važiuoklė, atsiranda variklio problemos, ima kaisti visa sistema. Galima važiuoti esant tiems simptomams, bet turite suprasti, kad tai ne tik nepatogumas, tai yra sisteminis automobilio gadinimas. Oro filtrai turi tvarkingai dirbti savo darbą, filtruoti orą.

Skaityti visą straipsnį 'Požymiai, kad reikia keisti oro filtrą'»

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.