Skriskite į savo šventės maršrutą – didina malonumą jūsų šventėje.

parašė , 2012-10-08 13:33

Pune yra vieta, kuri turi labai turtingą istoriją ir kultūrą. Tuo metu, kai Mumbai yra politinė ir komercinė Maharaštros sostinė, Pune yra valstybės kultūrinė sostinė. Mažiau perpildytas negu Mumbai, ši vieta duoda jums gilų Maratha kultūros ir tradicijų įžvalgumą. Per istoriją, Pune buvo tvirtovė Maratha karalių ir buvo žemės istorijos liudininkas. Kaip dauguma miestų pasaulyje, Pune siūlo du skirtingus charakterius – senas Pune, kuris yra charakterizuotas siaurų vingiuotų keliukų ir senų statybų ir naujo Pune, kuris yra pripildytas šiuolaikiniais architektūriniais aukštuminiais pastatais ir erdvia atmosfera. Vieta yra gerai prijungta prie likusios dalies šalies per avialinijas, kelio ir turėklų. Pune skrydžiai paskolos be uzstato yra pasiekiami nuo visų pagrindinių oro uostų šalyje
Taip pat, pigiems Pune skrydžiams gali padėti vietinėse avialinijose tokiose kaip Indigas, SpiceJet ir Nueiti Oras. Kelionė su Pune skrydžiais yra patogi ir taupanti laiką.

Esantys apytiksliai 450 km nuo Pune yra Goa. Yra du skrydžiai į Goa nuo Pune kiekvieną dieną. Laikas, užimtas skrydžiams į Goa nuo Pune, yra apytiksliai viena valanda, tuo metu, kai kelių kelionė ima daugiau kaip septynias valandas. Goa yra vieta, kuriai nereikia įžangos. Turistinis dangus greitosios paskolos jo savoje teisėje, Goa siūlo šeimininkui atrakcijų turistams. Jūs turite geriausius paplūdimius šalyje, šventose šventyklose, mečetėse ir bažnyčiose, gyvūnijoje ir augalijoje, žvejyboje, baimė įkvepiantys kriokliai, supdamas laukus ir malonumo ir džiaugsmo gausą. Yra skrydžių į Goa nuo visų šalies dalių. Jūs galite skristi čia ir gėrėtis keliones unikalia kojos prijungiančio muzika Goa greta keliančių apetitą jūros produktų delikatesų. Goa yra bet kokio turisto svajonė, įvykta todėl, kad ši vieta turi viską.

Delis yra sostinė Indijos ir turi vieną iš labiausiai užsiėmusių oro uostų Pietryčių Azijoje. Terminalas čia yra pasaulinis aštuntas didžiausias keleivinis terminalas pasaulyje. Delio skrydžiai pakyla į visus pagrindinius tarptautinius maršrutus, ir oro uostas pataikauja beveik 100 milijonų keleivių kasmet. Miestas Delis yra gražiai išdėstytas ir kai jūs perskrendate per miestą Delio skrydžiuose, jūs pasiekiate, kad pamatytumėte šį miestą visoje jo garbėje – senovinė Mughal struktūra, besiderinanti tobulai su šiuolaikiniu dabartinio laiko įkūrimu.

Yra daug originalių vietų Delyje, kurį jūs galite aplankyti. Tarptautinis Lėlės Muziejus yra graži vieta, kuri turi šimtus lėlių visi išpuošti spalvinguose kostiumuose. Kiekvienas asmuo, kuris lanko šią vietą yra vežtas atgal į jo ar jos vaikystę. Jei jūs važiuojate su vaikais, šis muziejus yra reikalingumas vizitas. Purana Qila yra kita žavi vieta, kuri nėra paprastai randama kelionės maršrutuose. Šis senas fortas, pastatytas Humayun, yra griuvėsiuose, bet vis dar pristato įspūdingą paveikslą. Tai yra graži vieta praleisti dieną, tiriant seną Mughal gyvenimo būdą. Yra daug parkų, kuriuos jūs galite aplankyti be to. Taip, rezervuokite į vieną iš daugelio Delio skrydžių ir leiskitės į kelionę į Indijos sostinę. Vieta yra šiuolaikinė, kultūrinė ir turi turtingą paveldą, kuriuo jūs galite didžiuotis.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.