Kodėl oro stotis yra didelis įrankis jūsų namams, verslui ar ūkiui

parašė , 2012-12-24 11:53

Oro stotis yra didelis įrankis, kad turėtų jūsų namams. Jūs galite kontroliuoti gamtines sąlygas savo tiksliai vietai, užuot pasitikėjęs vietiniais oro pranešimais, kurie galbūt neatspindi Orai Ignalinoje jūsų tikslioje vietoje. Pagrindinė oro prognozės sąranka gali pasakyti jums vidaus ir išorės temperatūrą, drėgmės lygmenį, barometrinį spaudimą, vėjo greitį ir vėjo kryptį. Tai yra taip pat puikus būdas mokyti jūsų vaikus apie mokslą to, kaip oras dirba. Ne tiktai tai, bet tai yra taip pat patogus įrankis užmesti akį į klimatą jūsų sode. Daug Orai Ignalinoje mėgėjų jungia savo stotį prie jų kompiuterio ir išsiunčia skaitinius į žiniatinklio svetaines, kurios analizuoja ir kaupia duomenis.

Verslui tokiam kaip ūkis ar statybos kompanija, kuri priklauso nuo tikslios ir savalaikės oro informacijos, oro prognozės stotis yra puikus sprendimas. Ūkininkas, pavyzdžiui, labiausiai tikėtina norėtų nueiti su pilna rodyta profesine Orai Ignalinoje stotimi. Daug profesinių rūšies stočių kontroliuoja klimato sąlygas tokias kaip rasos punktas, karščio indeksas, vėjo šaltis, lapo drėgnumas, dirvožemžio drėgmė ir temperatūra, ultravioletinė lengva ir saulės spinduliuotė. Keli net matuoja kiekį evapotranspiration, kuris yra procesas drėgmės, sugrįžtančios į orą per išgaravimą nuo dirvožemžio ir emisijos vandeninio garo nuo augalo lapų. Tai yra labai naudingi duomenys tiems ūkininkavimo pramonėje.

Taip, ar jūs turite darbą, kuris priklauso nuo pastoviai žinojimo einamųjų gamtinių sąlygų ar jūs esate būsto savininkas, sudomintas Orų prognozė Ignalinoje, kontroliuojančiu orų prognozės stotį, yra naudingas ir mokomasis įrankis turėti.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.