Kaip įrengti mažą būstą

parašė , 2018-08-19 09:48

Nors kartais vis pasigirsta pokštų, kad Vilnius virsta naujuoju Tokijumi, situacija tokia konkurencinga dar nėra. Visgi nauji ir modernūs butai kainuoja tikrai ne menkus pinigus, ir ne vienas jaunas pirkėjas svarsto itin mažų būstų įsigijimą. Tą pasiūlyti gali ir nauji statytojai, ir senesnės statybos būstų kompleksai. Geriausia, aišku, pirkti, naujesnės statybos būstus. Tačiau juos įsirenginėjant jau reikia taikyti kitokias strategijas nei tos, kurios mums būdavo žinomos iki šiol.

Vienintelė išeitis įsigyti būstą centre

Butai LietuvojeTaigi, vienintelis būdas norint įsigyti būstą ne miesto pakraštį ir ne 15 kilometrų nuo Vilniaus, soduose – tai iš tiesų įsigyti labai mažą butą pačiame miesto centre. Tai reiškia, kad tai turi būti butas, kuris iš tikrųjų būtų 18 ar 21 kvadratinių metrų, ar šiek tiek mažesnis. Nebijokite, kad butas mažas, būdamas centre, jis visada išliks paklausus. Centro kainų beveik nepaliečia ir ekonominės krizės, tą įrodo ir 2008 – 2009 metų turto kainų nuosmukis, kuomet butai senamiestyje ar Užupyje vis tiek išliko brangūs. Aišku, kitiems žmonėms verta pirkti tiesiog būstus už tą pačią kainą erdvesnius, pavyzdžiui, naujos statybos rajonuose Pašilaičiuose, ir ten patogiai įsikurti su šeimomis.

Pritraukite šviesą interjere

Vienas iš labai svarbių momentų, kuris turėtų būti reikšmingas visiems, ketinantiems įsirenginėti naujus mažus būstus, tai šviesos paieškos ir pritraukimas. Taip veikia optika – kuo šviesiau, tuo mums erdvė atrodo didesnė. Dėl to daugiau negu verta stengtis sukurti itin šviesų interjerą. Aišku, galima eiti į kraštutinumą ir rinktis visiškai baltą interjerą: baltas sienas, baldus ir apdailas. Tačiau tuomet pasijunta šiokia tokia tuštuma. Geriau nebijoti ir naudoti labai švelnių atspalvių: melsvų, žalsvų, rausvų, bent kai kur. O kitas sienas pasidaryti baltas, taip pat baltas lubas. Verta baltą palikti sieną, kuri yra priešais langą, nes ji taps tarsi savotišku reflektoriumi, kuris atspindės šviesą. Taigi, taip ir padarykite.

Montuokite daugiafunkcinius baldus

Stenkitės sumontuoti daugiafunkcinius baldus, kurie galėtų jums pasitarnauti keliais būdais. Tarkime, atlenkiamas stalas gali vienu metu būti prisiplojęs prie sienos ir netrukdyti, kitu metu jau būti staliuku. Nepamirškite ir išnaudoti vertikalios erdvės: kabinti dviračio ant lubų, pakelti aukščiau lovą, kad po ja galėtumėte įrengti daiktų laikymo sistemas, spintas, milžiniškus stalčius, taip pat tai gali būti ir įvairūs pakabinami spintų ir lentynų variantai.

Vienas atsakymas į “Kaip įrengti mažą būstą”

  1. Karolina says:

    Nesvarbu įrenginėji mažą ar didelį būstą- labai svarbu prisiminti apie išmaniasisas sistemas. Jų pagalba galime reguliuoti apšvietimą, vaizdo stebėjimo kameras, priešgaisrinę sistemą, šildymą, signalizaciją. Žinoma, visiems šiems dalykams yra labai svarbi gera ir kokybiška elektros instaliacija.
    https://alternetas.lt/paslaugos/elektros-instaliacija/

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.