Tapetai kudikio kambariui

Teisingų kūdikio kambario tapetų radimas

parašė , 2013-02-12 08:40

Momentas jūs suprantate jus yra nėščias, yra nepaprastai jaudinantis laikas. Daug Tapetai pasibaigia labai antras, kurį jie sužino naujienas, kad pasakytų visiems jų draugams ir giminaičiams apie šį jaudinantį atvejį. Kiti yra linkę nudumti artimiausiai parduotuvei, tiesiai naminiam pagerinimo skyriui ir pabandyti gauti geriausią kūdikio kambario aprūpinimą, kad jie galėtų turėti tai paruoštas naujam atvykimui. Tai apima kūdikio kambario tapetus.

Tai yra paprastai maloni patirtis organizuoti ir paruošti Tapetai jūsų mylimam kūdikiui. Kadangi yra gausus pasirinkimas, pasiekiamas visur palaimingam vaikiškam apstatymui, gali būti geriau pasirinkti tikrus kūdikio kambario tapetus anksčiau, negu jūs pradėsite gauti visus kitus dalykus vaikų kambariui.

Pagrindinė priežastis tam, kad patarti daryti sienas iš pradžių yra tokia todėl, kad viso kūdikio kambario projektas yra pagrįstas tuo. Iš tikrųjų sienos ir grindys yra svarbiausios ir sunkiausios išsirinkti. Po to viskas kiti Tapetai tokiame lengvame ir natūraliame būde.

Svarstykite užėmimą daug laiko tiems sprendimams. Atrodo, kūdikio kambario dekoravimo pasirinkimas yra faktiškai nesibaigiantis, ir tai daro jį net sunkiau. Neminėti, kad išskyrus kažko tinkamo jūsų kūdikiui gavimą jūs taip pat turite mėgti tai savarankiškai. Turėkite galvoje, kad jūsų kūdikis taip pat turės jo savą skonį, būdamas atskiras asmuo, ir tai jau tampa tokia neįmanoma užduotimi.

Mano sesuo suprojektavo savo dukters vaikų kambarį aplink okeaninę temą ir dabar už tiktai 18 mėnesių po to, kurį ji turi perdažyti. Deja mano dukterėčia nemėgo vandenyno ir žvejojo daiktą, ir atrodo, ji iš tikrųjų mėgsta visus gėlių ir mažų princesių tipus vietoj to. Tačiau, atrodo, tai yra pakeitimas, atvykstantis per netrukus man.

Kai mes gavome mūsų naują namą ir prisiartinome, mes nusprendėme palikti sienas, kadangi jie buvo mūsų dukters vaikų kambaryje. Tai atrodė labai gražu su savo apmušančiu plokštėmis pušynu ir darė ganėtinai jaukią vietą mūsų Birios medžiagos aš niekada negalvočiau apie kūdikio tapetų gavimą, padėčiau iš tikrųjų, aš beveik noriu padaryti tai prie didžiulio pasirinkimo stilių ir spalvų, kurios yra pasiūlytos.

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.