Lietuviu zodynas geriausias

Rusų lietuvių žodynas

parašė , 2012-03-12 19:19

Norite išmokti kuo daugiau užsienio kalbų, tačiau nesate pasiruošę mokėti didelius pinigus už gana brangiai kainuojančius užsienio kalbų privačius kursus? Dabar tai galite padaryti tikrai gana paprastai ir neįdedant per daug finansinių išteklių. Viena iš populiariausių šiuo metu kalbų yra rusų. Tad pastaruoju metu buvo pasirūpinta ir tuo, kad ją mokytis būtų galima ir savarankiškai. Rusų lietuvių žodynas gali būti puikus pagalbininkas jums, besimokant rusų kalbą arba praktikuojant vertimus.

Pagalvokite ir apie tai, kokio lygio šiuo metu yra jūsų rusų kalbos žinios. Jeigu dar tik pradedate mokytis šios kalbos, tuomet jums rekomenduojama nusipirkti elementarų, paprastą rusų lietuvių žodyną. Vėliau, kuomet išmoksite daugiau žodžių (pradiniams mokiniams rekomenduojama pasistengti per dieną išmokti bent per dvidešimt naujų užsienio kalbos žodžių), galėsite pasidomėti, kiek kainuoja rusų lietuvių žodynas pažengusiems.

O jeigu jau laikote save pažengusiais, tuomet tikrai vertėtų pasidomėti, koks yra geriausias rusų lietuvių žodynas, kuris idealiai atitiktų jūsų poreikius. Pavyzdžiui, jeigu jus užsiimate vertimo darbais, ko gero aišku, kad reikės žodyno, kuris tiksliai išverstų rusų kalbos žodžius į lietuvių ar net anglų. O jeigu tiesiog mokotės kalbos, ir norite greitai sužinoti, kaip yra tariami jums visiškai nauji žodžiai, tuomet rekomenduojame įsigyti rusų lietuvių žodyną su transkripcijomis. Transkripcijos jums padės suprasti, kaip kiekvienas rusiškas žodis yra tariamas. Taip pat praverčia ir definicijos  – tai tam tikri žodžių paaiškinimai, kurie jums paprastais žodžiais nurodys naujo žodžio prigimtį.

Taigi, rusų lietuvių žodynas jums tikrai gali pasitarnauti, nesvarbu, ar tik pradėjote mokytis rusų kalbos, ar jau esate pažengę ir ieškote naujų, įmantresnių žodžių tekstų kūrimui. Jeigu norite tapti profesionaliu vertėjų, tuomet taip pat be jokios abejonės – rusų lietuvių žodynas jums pagelbės. O dar geriau būtų turėti ne tik spausdintą šio žodyno variantą, o ir elektroninį, kad galėtumėte bet kada pasižiūrėti jums neaiškų žodį ar pasisemti naujų žodžių savo kuriamam tekstui.

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.