Google adwords

Google reitingavimo faktoriai

parašė , 2016-11-19 12:41

Ar kada nors susimąstėte, kodėl Jūsų konkurentų puslapis yra kur kas aukštesnėse Google paieškos pozicijose, nei kad Jūsų? Galvojate, kad tai paprasčiausias atsitiktinumas? Tikrai ne. Google reklama yra tiesiausias kelias į populiarumą ir panašu, kad Jūsų konkurentai tuo jau pasinaudojo, taigi šiuo metu yra kur kas labiau matomi, lengviau atrandami ir tuo pačiu susikūrę kur kas geresnę reputaciją apie save nei kad Jūs.

Google reklamaGoogle reklama, SEO paslaugos ir kitos reklamos galimybės gali Jums padėti būti kur kas labiau matomu sistemoje. Tai lemia keli paprasti veiksniai, kuriuos čia ir aptarsime.

  • Pirmiausia jeigu norite, kad Jūsų puslapis būtų kuo aukštesnėse Google pozicijose – jis turi būti unikalus. Šiuo atveju kalbama ir apie pateikiamą informaciją, ir dizainą ir gal net ir reklamą, kurią pasirinkote. Kuo puslapis labiau skiriasi nuo kitų – tuo didesnė tikimybė, kad jis bus aukštesnėje Google paieškos sistemoje.
  • Paieškos sistemos robotai dažniausiai vienas iš pačių svarbiausių veiksnių, kuris gali užtikrinti, kad puslapis bus aukštesnės Google vietose. Plačiau apie robotų poreikius geriausiai nusimano savo srities specialistai. Google reklama, SEO paslaugos apima ir rinkamų raktinių žodžių parinkimą.
  • Meta duomenys. Daugelis žmonių nežino kas tai yra ir niekada iki šiol nesusitvarkė pačio puslapio. Atliekant SEO optimizaciją šios smulkmenos yra sutvarkomos. Visgi, jeigu papildoma reklama Jums nėra reikalinga, tai bent jau susitvarkykite tai.
  • Kokybiška paslauga arba prekės. Jūs niekada nebūsite pirmose Google pozicijose tokiu atveju, jeigu nepasiūlysite visuomenei tai, ko jai reikia. Kuo daugiau žmonių užsuks pas juos ir kuo ilgiau naršys puslapyje – tuo didesnė tikimybė, kad būsite pirmose paieškos sistemos pozicijose.

Skaityti visą straipsnį 'Google reitingavimo faktoriai'»

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.