Aliaskos mylia

parašė , 2015-11-21 07:11

Kiekviena avialinija turi savo dažną lakūno programą, kuri yra priversta įkvėpti ištikimybę. Mintis už tokių programų yra paprasta; kuo daugiau jūs skrendate su tam tikra avialinija, tuo daugiau jūs esate apdovanotas. Kiekvienai skraidintai myliai, keleivis uždirba mylias, kurios gali būti apsikeistos į nemokamą bilietą, jei asmuo kaupia reikalingą mylių skaičių. Tačiau ne visas dažnas lakūno programas padaro lygias, ir keli yra geresni negu kiti. Šiame straipsnyje mes pažiūrėsime į Aliaskos Avialinijų Atstumo Planą – tai buvo įvertinta kaip dažna lakūno programa skaičius vienas Amerikos Žinių Kelionės, uždirbant rezultatą jei 4.39/5. Amerikiečių Avialinijos AAdvantage buvo antros su 4.04. Taip, kas daro Aliaskos Mylias tiek geras? Mes pažiūrime apačioje

Aliaskos Avialinijų Atstumo Planas yra tiems, kas bazuojasi ar važiuoja dažnai į ir nuo įvairių vietų Aliaskoje ar Vakarų pakrantės miestų kaip Portlendas, Oregonas ir Sietlas. Jų atstumo plano narys uždirba punktus ant kiekvieno Aliaskos skrydžio taip pat kaip ant kiekvienos iš jų 15 partnerio avialinijų. Kiti būdai uždirbti mylias apima sukūrimo pirkimą su Aliaskos Avialinijų Vizos Parašo Kortele ar likdami viešbučiuose bet kurio iš jų 13 dalyvaujančių viešbučio partnerių, kurie apima Hilton, Marriott ir Starwood. Mylios, tokiu būdu rinktos, gali būti panaudotos, kad gautų laisvus skrydžius ant Aliaskos Avialinijų ar kitų dalyvaujančių vežėjų.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Nauda ir Blogas

Iš pradžių aptarkime pro-jų atstumo plano punktus. Kaip anksčiau minėtas, Aliaskos Avialinijos turi daug partnerių, ir jūs galite uždirbti ir išpirkti mylias ant jų. Tokiu būdu jūs nesate surištas prie vienos avialinijos. Tas pats daiktas eina jų gausiam mažmeniniam pardavimui ir viešbučio partnerystei, kuri leidžia jums sukaupti orines mylias. Jie taip pat turi lankstų išpirkimo pasirinkimą skrydžiams.

O dėl argumentų prieš yra kelių. Pirma užtemdymo datos prisitaiko prie apdovanojimo kelionės. Taip pat sėdimos vietos ir tinkamumas ant tokių apdovanojimo skrydžių yra greičiau apribotos ir paskutinės, yra mažiau maršrutų, į kuriuos Aliaskos Avialinijos skrenda palyginti su kitomis avialinijomis.

Punktai yra uždirbti kaip ankščiau paminėtas ir gali būti panaudoti kabinos naujovinimui ar užsakymo skrydžiams.

Yra skirtingų narystės lygmenų; pagrindinis narystės planas ir MVP programa. MVP programa yra toliau padalyta į 3 klases, kurios apima MVP, MVP Auksą ir MVP Auksinis 75 kb. Žinoma, aukščiau lygmuo geriau apdovanojimai. Aliaskos gyventojams, yra taip pat ypatingo lygmens: Klubas 49 įtrauktas į programą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Puikesnis Atspaudas

Kaip visose Dažnose Lakūno programose, mylios gali baigtis, jei jie nėra išpirkti tam tikro laiko rėmo viduje – dveji metai. Nepilnamečiams reikia teisėto saugotojo ar tėvo, kad užregistruotų juos Aliaskos Avialinijų Atstumo Plane. Iki 30 000 mylių laiku yra perduodamos į kitus Atstumo Plano pranešimus augime 1000 mylių 10$ per 1000 mylių. 100 000 mylių maksimumas gali būti perleistas kasmet. Ant kiekvieno skrydžio, mylios, kurias jūs uždirbate yra ar tikros publikuotos mylios ar 500 mylių (kad ir koks yra didesnis).

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.